Uuel aastal uue hooga

Aasta 2021

Blogimisel on olnud nüüd pikk paus. Põhjusteks eraelulised muutused. Kuid kõik muutub, areneb ning loodetavasti ilmub mu lehel ikka uusi postitusi.


Aasta 2018!

Head sõbrad, olen tagasi Eestis!

Nagu näha, ei ole ma tükk aega midagi postitanud. Selle põhjuseks on kolimine.

Novembris-detsembris tegin remonti ja jaanuaris kolisin ning pakkisin ja sättisin jne.

Nüüd hakkan teiega jagama, mida ja kuidas ma siis toimetanud olen. Hoidke ikka silm mu lehel ja jällelugemiseni!

Sanna (Tallinn)

……………………………………………………………………………….

(sept. 2015) Heihoo!

Mõned mu blogi sissekanded ilmuvad nüüd ka veebiajakirjas Ideesahver! (ideesahver.ee)

……………………………………………………………………………………………………………………..

Ma armastan seda, mida võiks nimetada kodukaunistamise kunstiks. Selle hulka tuleb minu puhul lugeda kergemad remonditööd, mööbli “tuunimine”, sisustus-aksessuaaride valmistamine, dekoratiivkunst…..

Tahan luua selliseid tooteid ning kujundada selliseid ruume, mis ei oleks kallid, kuid mis näevad välja veidi teistsugused – omanäolised, lõbusad ja personaalsed. Pean lugu isetegemisest, säästlikkusest, taaskasutusest ning ümbertöötlemisest. Ammutan ideid arhitektuurist, kunstist, loodusest ja inimestest (kõige enam oma kahest lapsest).

Oma blogis kirjutan ma kodukujundamise nippidest ja meisterdamistest ning tutvustan arhitektuuriväärtusi läbi minu oma arusaama ja meeldimiste. Samuti leidub siin fotosid minu joonistustest ja maalidest – see pole kunst, vaid lihtsalt “kodu kauniks tegemise asjad”.

“Ma tahaks teha inimeste kodud sellisteks, mis oleksid oma olemuselt lihtsad ja säästlikud, kuid samas veidi hullud. Turvaline “kõigile sobiv” võiks olla veidi üle vindi keeratud – õige pisut! Võiks ära kasutada olemasolevat nii palju kui võimalik – seda muutes (värv on üks imeline asi!) või teistmoodi kasutades. Mu pea on pidevalt ideid täis – aeg aga on limiteeritud ning minu oskused pidevas arenemises. Nii ongi iga minu meisterdamine õppimise protsess ning tore on, kui ma oma kogemusi jagades valmistan teistele rõõmu ning annan inspiratsiooni.”

…………………………………………………………………………………………………………………………………

18. Aug. 2015 – From now I am in Brussels (Belgium). So everything I do and sell… located also here.

Also I try to write some comments to my blog-stories in English….

………………………………………………………………………………………………………………………………………

I am Sanna. Currently I live in Estonia.

Thinking about the principle “To be happy, you must love what you are doing!” I decided to not apply some job (after being 7 years home with 2 kids). I like to make beautiful things – different type of craft, interior design and some business design (logo, business cards…). So I try to make my living out of all that! My blog-web shows what I am doing and what I like.

If you find something interesting from my site and you would like to have something similar, just write to me!