Kas teie majas on ka kõik nutiseadmete laadijad igalpool ees või on nad hoopiski kadunud?

Pidev laadijate seinast välja tõmbamine ja seina tagasi ühendamine ning laadija otsimine ja kõik need juhtmed – mind hakkas see häirima. Otsustasin meisterdada mingi laadimisjaama – lihtsalt idee – milline, millest ja kuidas – see jäi mõneks ajaks lahtiseks.

Ühel vanakraamiturul kolamise päeval nägin vana kirjutuslaegast (või on tal mingi teine nimi, ei teagi) ning ostsin selle ära – oma laadimiskeskuseks.

Vaatasin seda laegast ja mõtlesin, planeerisin, vaatasin, mõtlesin….. kuni mu peas valmiski plaan. Otsisin lühikese juhtmega nelja auguga pikendusjuhtme – et mahuks laeka taha. Eemaldasin uksed ja kõik vaheseinad – puhastasin lakist ja õlitasin. Seejärel tegin laeka taha augu pikendusjuhtme ja laadijate jaoks. Puurisin väikese augu ette ühte vahesse, et sealt kaudu juhtmed üles seadmeteni vedada. Ka väikse sahtli pidin veelgi väiksemaks tegema (selle taga on nüüd pikendusjuhe). Liimisin vaheseinad tagasi õigesse asendisse ja kõik – valmis mu nutiseadmelaadimiskeskus.

Ei ole enam laadijate pidevat lahti/seina ühendamist, ei ole enam laadijate otsimist jms – kõik ühes kohas. Nii ei jää telefon ööseks magamistuppa. Kindlasti ei sobi selline lahendus igasse majapidamisse (ka mu tütar arvab, et oli parem kui tema i-pod oli tema toas – teadagi, miks!) aga meile sobib nii väga hästi.

Ehk sobiks teilegi? Olge laetud!