Ongi käes aeg kus laps on selles eas, et soovib oma lemmiktegelaste – multifilmid, näitlejad, lauljad jne – pilte ja postreid seinale panna. Kui mingil põhjusel (näiteks rendikodu vms) ei taha sa lasta tal seina täis posterdada, siis võib riputada seina postristendi – täiesti tavaline korktahvel ajab asja imehästi ära!

Mul oli 4 A3 mõõdus tahvlit – 1 jäi neist pojale ja 3 tütrele. Lapsed värvisid nende raamid ise ära (panin maalriteibi kaitseks). Ühe stendiga juhtus väike äpardus – värvi tilkus stendile – sellest tegime südame!

Siis ühendasin tütre 3 tahvlit kokku (tagant pikemate liistudega). Nüüd on neil vastavalt soovile võimalik pilte vahetada ning seina jääb vaid 1 kruviauk stendi kohta – ei mingeid rikutud seinu postrite kleepimisega.

pr stend 001 pr stend 002

pr stend 003 pr stend 004

My children wanted to put some posters to the wall – but I can`t let them do that, so I let them to customize their own stands for posters – simple cork board is perfect for that! Now they can change posters and pictures on the wall without destroying the wall itself!